Hakkımızda


2005 yılında Zeliha BAYTAK tarafından Elvankent'de hizmet vermeye başlayan Elvanken Sürücü Kursu, trafiğe çıkmak için bilinçli ve başarılı öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Başarılı kadromuz sayesinde teorik imtihan sonuçlarında yüzde 85 seviyelerinde direksiyon imtihan sonuçlarında yüzde 100'e yakın başarı sağladık.

Teorik dersler en iyi şekilde dizayn edilmiş 20 kişilik sınıflarda verilmektedir. 8 gün süren direksiyon eğitiminin 7 günü akan trafikte verilmektedir. Kursiyerler direksiyon çalışmalarına araçlarımızla götürülüp geri getirilmektedir. Ayrıca Direksiyon çalışmalarında toplu çalışma yapılmamaktadır. Sürücü Kursumuzun amacı adaylara gerek teorik gerekse direksiyon derslerinde en iyi eğitimi verebilmek, ve trafiğe gönül rahatlığıyla çıkabilmelerini sağlamaktır.

Sürücü Kursumuzun ilk yardım bilgisi, araç tekniği, trafik bilgisi ve direksiyon eğitim dersleri milli eğitim bakanlığından onaylı alanında tecrübeli, bu işe yıllarını vermiş değerli ve tümü üniversite mezunu olan eğitimciler tarafından verilmektedir. Kurumumuzda koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi her zaman ön planda tutulmaktadır. Direksiyon eğitiminde kullanılan araçlarımızın tümü son model araçlardır.

Copyright © 2018 Elvankent Sürücü Kursu - Design & Coder 94dizayn.com